Bir Psikolog'dan Hayata Dair DENEMELER PDF

Bulent Korkmaz

Bir Psikolog'dan Hayata Dair DENEMELER
Özgür ve içten düşüncelerimi içeren, farklı zamanlarda, farklı konularda yazdığım "deneme" tarzı yazılarımdan oluşan bir derleme olan bu e-kitabın, okuyucularıma yeni ve ilginç bakış açıları sunabilmesini ümit ediyorum.
Herkes her konuda sorgulamalı, özgürce düşünebilmeli, düşündüklerini başkalarının haklarına saygı göstererek paylaşabilmelidir. Hepimiz dünyada tekiz, eşsiziz. Ama birbirimizi kopyalamaktan kendimiz gibi olmayı unutuyoruz. Özgürce düşünemiyor, düşüncelerimizi aktaramıyoruz. Bu e-kitapta ben, bana ait gerçek düşüncelerimi, içtenlikle ifade etmeye çalıştığım kısa yazılarımla size ulaştırmak istiyorum. Bana doğru gelenleri, sizinle de paylaşmak istiyorum. Düşüncelerime katılıp katılmadığınızdan çok, farklı fikirlere açık olabilmenizdir önemli olan. Bu kitapta paylaştığım 40 yazımdan bir tanesinde bile aynı pencereden bakabilirsek, bu bana mutluluk verecektir. İyi okumalar..
Free
pdf
5dc4d892-dfce-11ea-8ab9-f4b96e1ad873
deneme, psikoloji, hayat, özgür düşünce, edebiyat, gündem, eleştiri
BİYOGRAFİ, EDEBİYAT ve EDEBİYAT ARAŞTIRMALARI, TOPLUM VE SOSYAL BİLİMLER, FELSEFE ve DİN, SAĞLIK, İLİŞKİLER ve KİŞİSEL GELİŞİM, YAŞAM TARZI, HOBİ VE BOŞ ZAMAN
Genel
08-16-2020
123

Click the link below for preview:

Bir Psikolog'dan Hayata Dair DENEMELER