Kaleiçi'nde Cinayet PDF

Ercan Özkaynak

Kaleiçi'nde Cinayet
Antalya Polisiyesinin ilk romanı. Antalya'nın en güzel yerlerinin başında gelen Kaleiçi'nde geçiyor. Sıradışı bir polisiye ve gerçek hayat yansımaları. Serinin devamı var ve tamamen gerçek olaylardan polisiyeye dönüştürülerek devam edecektir. Polisiye tarzı; Karşı Komşu Fi, Kırsalda İntihar, Babası kim ?
10 yıl önceye giden adam, Sanal alemde çok paylaşım yapıyor diye öldürülen Zengin çocukları, tohum hırsızlığını konu alan hikayelerle devam edecek.
Antalya Kaleiçi’nde bir sanat evinde işlenen bir cinayet. Yabancı uyruklu bir kadın vücudun bir çok yerinden bıçaklanmış olarak çıplak bir şekilde bulunur. Katilin geride bıraktığı ipuçları. Profesyonel bir tetikçi mi, psikopat bir katil mi ? Cinayeti soruşturan emniyet müdürlüğü olay yeri inceleme birimi ve cinayet masası birimi. Cinayetin altında yatan nedenler, gizemler, şifreli notlar, mektuplar, sürprizler ve karşılaşmalar. Bir cinayetin derinliğinde birbirine geçen olaylar, insanlar. Turizmin başkentinde turizm sektörünün durumu, beyaz kadın ticareti-mafya ilişkileri, turizmi baltalamaya yönelik bombalama gibi terör olayları. Olay yeri inceleme birimi ve cinayet masası çerçevesinde dönen müthiş bir aksiyon, gerilim ve polisiye.
Free
pdf
b5389f32-34cc-11e8-9540-c4a656bb765e
Kaleiçi, Antalya, Polisiye, Cinayet, Turizm, Olay yeri, Cinayet Masası, Gerçeğin peşinde
KURGU VE İLGİLİ BAŞLIKLAR, polisiye ve esrarengiz kurgu eserleri, Klasik polisiye, Polisiye ve esrarengiz, keyifli esrarengiz, Mizahi polisiye, suç ve gizem , Polisiye ve esrarengiz, katı polisiye, kara (noir) kurgu, Polisiye ve esrarengiz, polisiye prosedürel
Profesyonel ve Meslekiçi Eğitim, Lise ve Yüksekokul, Genç / Genç Yetişkin
03-31-2018
181

Click the link below for preview:

Kaleiçi'nde Cinayet